TÜRKİYE 2.

ANIL AKYEL ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

 DİL ANTALYA 1.

SEDAT YILDIRIMCAN YEDİTEPE HUKUK FAKÜLTESİ

 TÜRKİYE 10.su)

  1. CANER YILDIRIM BİLKENT BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU

 TÜRKİYE 163.sü)

2-MENNAN YİĞİTCAN ÇELİK HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)

 TÜRKİYE 105.si

3-TAYFUN ÖZEL HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ

 TÜRKİYE 165.si)

4-BARIŞ BAHÇEKAPILI HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ

 TÜRKİYE 655.si

5- ECEMNAZ BOYACIOĞLU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK (BURSLU)

6-ERDİNÇ UYSAL ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)

7-AZİZ MERT İPEKÇİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)

8-TUBA ERKEN ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

9-ARİF ONUR ATAY DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

10. ERİNÇ TEKİN GAZİANTEP TIP FAKÜLTESİ

11. MELAHAT HİCRAN AKSU İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

12. BURHAN ZORLU YEDİTEPE TIP FAKÜLTESİ

13. ŞEHRİZA DİLARA UĞUZ YEDİTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ

14. EDA HOŞGÖR YEDİTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ

15. BURCU KASAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

16. BUSE NAZ ÇİÇEK TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)

17. YAKUP GÜÇLÜ ANKARA HUKUK FAKÜLTESİ

18. DENİZ DİNÇER SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

19. ELİF ERDEMİR SELÇUK HUKUK FAKÜLTESİ

20. DENİZ ERSAN İTÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

21. ERKMEN ÇİNE İTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

22. AYŞE GÜNDÜZ YILDIZ TEKNİK ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

23. İBRAHİM ÖZEKİCİ İTÜ BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ

24. BATUHAN BARUT EGE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT ÜHENDİSLİĞİ

25. BURCU ÖZEL SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI

26. DENİZ YILDIZ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

27. ŞEYDA GÖZDE YILDIRIM GEDİZ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (Burslu)

28. MELİS ABACIOĞLU İSTANBUL KEMEBERGURGAZ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK YÖNETİMİ (TAM BURSLU)

29. ÖMER CAN YÖRÜK MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)

30. ALİ SEÇKİN ÖZDEN NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

31. SAFİYE ŞEYMA KAYA KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)

32. CELAL POLATOĞLU SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

33. BERAT MERAL FATİH ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BURSLU

34. KURTCA KAPLAN LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (TAM BURSLU)

35. ERDEM PEÇENEK ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

36. BAHAR GÜVEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

37. SÜLEYMAN ANIL VAROL PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ

38. OĞULCAN ÇALIŞKANER SABANCI MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI

39. DENİZHAN ERİNEKÇİ İTÜ MİMARLIK

40. METİN KASAPOĞLU MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

41. KÜBRA KARAHAN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

42. ELİF GÖKHAN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

43. BEGÜM KUYUCU YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

44. OZAN ÇEVİK BAHÇEŞEHİR MİMARLIK

45. GİZEM SIR GALATASARAY İŞLETME

46. NİHAN ATASAYAR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (BURSLU)

47. GAMZE ÖZKAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

48. CÜNEYT YAVUZER ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ

49. ZÜLEYHA ÜNLÜ HALİÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (BURSLU)

50. SELİN NUR MASLAK PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

51. ENFAL ÖZER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ

52. GÜL TOKMAK İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

53. OLCAY SİNEM KAPLAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

54. RAMAZAN MERT ÖZ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK

55. GİZEM KARA MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK

56. SEVRA KARATEPE MARMARA ÜNİVERSİTESİ SANAT TARİHİ

57. MUHAMMET TALHA ÖZER PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ